Skip to content Skip to footer

Biyomanyetik Migren Ve Meditasyon

Biyomanyetik Göz Bandı Nedir?

Biyomanyetik göz bandı içinde bulunan özel içerikli jel sayesinde sağlıklı ve kaliteli uykuyu sağlar. Biogely göz bandı özellikle melatonin hormonu sağlaması sonucu sabahları güne zinde ve dinç başlamanızı sağlar. Aynı zamanda migren ve baş ağrısında çözüm olarak tavsiye edilebilir. Biogely göz bandı iç yüzeyi pamuk ve kumaştan üretilmiştir. %100 doğal bir sentez ürünü olduğu için Biogely ürünlerinin cilde teması halinde hiçbir sakınca yaratmaz. Günde iki kez kullanılması kaydı ile 15 ila 2 saat kullanımı uygun görülür.

Meditasyon için Göz Bandı

Bireysel ve yaşam dengenizin sarsıldığını hissettiğiniz zamanlarda rahatlamak ve ara vermek için kullanabileceğiniz göz bantları, rahat olduğunuz pozisyonlarda nefes egzersizleri ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. Pineal bölge (3. Göz), çakra açma, meditasyon veya enerji çalışmalarında enerjinizi tazeleyip yükselterek daha derin meditif duruma geçmenize destek olur. Bu sayede hem içsel hemde fiziksel olarak problemlerinizi çözmenize yardımcı olur.

Biogely Göz Bandı Baş ve Migren Ağrısında Nasıl Etkilere Sahip?

Biogely Biomanyetik jel hücreler arası iletişimi 10.000 kata kadar artırır ve özel içeriği sayesinde hızlı hücre yenilenmesine olanak verir. Bu sayede baş ağrısı ve migren tedavisinde önemli rol oynar. Uygulanan bölgedeki enerji akışını düzenleyerek ağrının azalarak iyileşmesine yardımcı olur. Biogely Göz bandı içinde bulunan altın nano partiküllerinden dolayı birçok hastalığın erken teşhisine yardımcı olmaktadır. İçinde bulunan altın vücuttaki kan dolaşımını etkileyerek her bölümün aynı oranda oksijen kullanmasına olanak verir. Hamile ve çocuklarda vücut sıvılarının dolaşımını iyileştirmek için tavsiye edilir.

Biogely Göz Bandı İle Derin Uyku

Biomanyetik göz bantları, uyku esnasında kullanımında kesintisiz uyku rahatlığı sağlayarak gün içerisinde rahat ve zinde kalmanızı sağlar. Uyku esnasında altın içeren giysiler giymek vücut ısınızı korumanıza yardımcı olarak üşüme, sıcak basması ve gece terlemeleri durumunda vücut ısı dengenizi korur ve uykunuz bu gibi nedenlerle bölünmeler yaşamaz. Biogely göz bandı aynı zamanda uyku apnesi ataklarını ve şiddetini azaltarak, kaliteli uyku almanızı sağlar.

Leave a comment

Biogely © 2022. All Rights Reserved.

Sepet0
tr_TRTurkish