Skip to content Skip to footer
30 Gün Memnuniyet Garantisi
Biogely 'Shop & Mıles'da
Biogely 'Sanal Mağaza'da
30 Gün İade Garantisi

BİOGELY NEDİR?

Biogely temelde, Antik çağlarda şifahane olarak kullanıldığı bilinen bölgeden alınan toprak ve aynı özellikleri taşıyan suyun karışımından oluşmaktadır.

Daha anlatmak gerekirse.

Biogely hücreler arası iletişimi 10.000 kata kadar arttıran ve tamamı %100 doğal olan, özel içeriği sayesinde hızlı bir hücre yenilenmesine katkı sağlar. 99.99 K Nano teknolojik altın ve diğer metallerin iz elementi kullanılarak üretilen Biogely IQ seviyesini en az %20 arttırdığı dünya genelinde yapılan yüzlerce araştırma ile kanıtlamıştır.

Hangi Alanda Ürünler Sunuyoruz?

we would recommend reviews

Biogely Manyetik Jel sayesinde stresten kurtulun. Biogely içeriğindeki  nano teknolojik jeller sayesinde vücutta melatonin hormonu salgılar ve stress oluşumuna engel olur. Aynı zamanda stresse yol açan uykusuzluğu ortadan kaldırarak, derin ve kaliteli uykuya dalmanızı sağlar. 

Biomanyetik jeller; içeriğindeki 99.99K saflıktaki metal ve minarellerin oluşturduğu amino nöral tedavi sistemiyle migren ağrısının 15 ila 20 dakikalık bir sürede migren ağrısını hafifteleterek yok olmasına destek olur.

denemetahtasi

Vertigo hastalığı kısaca baş dönmesi ve denge kaybı olarak adlandırılır. Vertigo; stres, uyku kaybı, travma ve psikolojik sorunlardan kaynaklı sebeplerden yaşanır. Biogely göz bantlarındaki biomanyetik jel sayesinde, vücudu stresten uzaklaştırarak uyku kayıplarına son vererek ve vücudun rahatlamasına destek olur.

Dünyada İlk Ve Tek

Biogely ilaç değildir. İyomanyetik bir kompres ürünüdür. İçeriğinde %100 saf halde olan elementler ve mineraller bulunmaktadır. İnsan, hayvan ve çevre sağlığın zarar veren hiçbir katkı maddesi yoktur. Ciltle temasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Manyetik nesnelerden uzak, oda sıcaklığnda saklanması halinde 24 ay boyunca kullanılabilir.

Now in many locations of the world

and we're trying to be more in place.

Biogely'i deneyenler

sizin için yorumları

Masa başı çalışan biriyim ve bel ağrısından muzdaribim. Bir arkadaşımın baş ağrısı için kullandığı bir göz bandı vardı ve BİOGELY’i tavsiye etti. Biraz inceledikten sonra korse satın aldım. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve bel ağrım neredeyse tamamen ortadan kalktı. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine aldığım bu ürüne çok fazla bağlandım diyebiliriz. Kıyafetin altına da giyebiliyorsunuz. Bu denli ürünlerin çeşitliliğinin artması gerektiğine inanıyorum.

Tuna A…..n

Ankara

Eski voleybolcuyum ve diz kapağımda kronik bir ağrı vardı. Krem ve ağrı kesici kullanmaktan sıkıldığım için alternatif ürünler aramaya başladım. Şansa biogely sitesine girdim ve denemek istedim. Kulladığım bir çok üründen sonra ağrımı çok kısa zamanda inanılmaz ölçüde azalttı fakat kullanmadığım zamanlarda ağrım devam etmekte. Uzun süre kullanıldığında daha fazla etkisi olacağına inanıyorum. Denemeden geçmeyin derim.

Sıla K….n

Kocaeli

Göz bandını hem kendime hem anneme satın aldım. Uykusuzluk problemim vardı ve çözüm olabilir belki diyerek aldım. Uyku problemimi çözmesinin dışında ben ve annem artık güne daha iyi başlıyoruz. Yataktan kalkarken üstüme çöken halsizlik ve yorgunluk yerine mutlu bir enerjiyle güne başlamak güzel hissettiriyor. Son zamanlarda aldığım doğru ürünlerden biri. Teşekkürler.

Mine S…….n

İstanbul
Biogely instagram

Biogely © 2022. All Rights Reserved.

Cart0
en_USEnglish