Skip to content Skip to footer

Biogely Nedir?

Biogely nedir?

 

-Migren,   -Baş Ağrısı,  -Uykusuzluk,   -Uyku bozuklukları,   -Uyku Apnesi,  -Vertigo,  -Bel ve boyun Fıtığı,    -Kireçlenme,
-Dizlerde Sıvı kaybı,  -Çapraz Bağ Yırtılmaları,  -Kas yırtılmaları,  -Kemik Kırık ve Çatlakları

 

Problemlerinizi hiç bir kimyasal veya sentetik maddeyi vücudunuza almadan Kadim bilimin ışığında (Simya) Nano Teknolojiyle işlediğimiz Altın, Platin, Gümüş ve diğer yarı kıymetli metal minerallerin iz elementleri ve Amino Asitleri kullanılarak üretilen Bio Manyetik jeller Sayesinde tamamen doğal yöntemlerle vücut İmmün sisteminizin kendi Cas9 proteinini kullanarak oluşturduğu Gen sürücüsü sayesinde (Doğal CRISPR teknolojisiyle) KISA SÜREDE çözmesine yardımcı olur.

0+
metal ve minarel
0
yıllık tecrübe
0+
mutlu kullanıcı
0
ülkede bayilik

kullanıcı yorumları

biogely hakkında neler mi konuşuluyor?

Masa başı çalışan biriyim ve bel ağrısından muzdaribim. Bir arkadaşımın baş ağrısı için kullandığı bir göz bandı vardı ve BİOGELY’i tavsiye etti. Biraz inceledikten sonra korse satın aldım. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve bel ağrım neredeyse tamamen ortadan kalktı. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine aldığım bu ürüne çok fazla bağlandım diyebiliriz. Kıyafetin altına da giyebiliyorsunuz. Bu denli ürünlerin çeşitliliğinin artması gerektiğine inanıyorum.

Tuna A…..n

Ankara

Eski voleybolcuyum ve diz kapağımda kronik bir ağrı vardı. Krem ve ağrı kesici kullanmaktan sıkıldığım için alternatif ürünler aramaya başladım. Şansa biogely sitesine girdim ve denemek istedim. Kulladığım bir çok üründen sonra ağrımı çok kısa zamanda inanılmaz ölçüde azalttı fakat kullanmadığım zamanlarda ağrım devam etmekte. Uzun süre kullanıldığında daha fazla etkisi olacağına inanıyorum. Denemeden geçmeyin derim.

Sıla K….n

Kocaeli

Göz bandını hem kendime hem anneme satın aldım. Uykusuzluk problemim vardı ve çözüm olabilir belki diyerek aldım. Uyku problemimi çözmesinin dışında ben ve annem artık güne daha iyi başlıyoruz. Yataktan kalkarken üstüme çöken halsizlik ve yorgunluk yerine mutlu bir enerjiyle güne başlamak güzel hissettiriyor. Son zamanlarda aldığım doğru ürünlerden biri. Teşekkürler.

Mine S…….n

İstanbul

Sıkça sorulan sorular

Antik çağlarda şifahane olarak kullanıldığı bilinen bir bölge toprağı ile bazı kıymetli ve yarı kıymetli metallerin iz elementleri ve yine aynı özelliklerde başka bir bölgeden alınan suda bulunan iz elementlerden sentezlenen, özel olarak ve hassas analizlerle formüle edilen Biogely biomanyetik bir kompres jelidir.

Bor (B), Magnezyum(Mg), Kalsiyum (Cal), Karbon (C), Mangan (Mn), Altın (Au), Gümüş (Ag), Platin (Pt), Potasyum (K), Hidrojen (H) vd.

*Baş ağrıları, *Migren ağrıları, *Diz bölgesi kireçlenmeleri, *Çapraz bağ yırtıkları, *Ve eklemlerde yaşanan diğer ağrılı travmalarda, *Omuz bölgesi, dirsek ve parmaklarda yaşanan hafif ölçekli kas yırtıkları ve kireçlenmeleri, *Ayak ve el bilek burkulmaları, *Kemik kırık ve çatlaklarından kaynaklı ağrılı travmalarda, *Boyun tutulmaları, *Mekanik ve kronik bel ağrıları (fıtık hariç), *Diş ağrıları, *Menstrüal dönem (adet) sancıları, *Sporcu yaralanmaları, *Sentetik ağrı kesici kullanamayanlara destek olmada, *Düşme ve yaralanma da yaşanan ağrı ve sancıların giderilmesinde etkilidir.

Hayır ilaç değildir, bio manyetik bir kompres üründür.

Piyasada bilinen kompres jeller, soğuk-sıcak uygulama amaçlı jel iken, Biogely içeriğinde özel formlu element ve mineraller barındırması sebebiyle, uygulanan bölgedeki enerji akışını düzenleyerek ağrının azalarak iyileşmesine yardımcı olur.

Piyasada bilinen kompres jeller, soğuk-sıcak uygulama amaçlı jel iken, Biogely içeriğinde özel formlu element ve mineraller barındırması sebebiyle, uygulanan bölgedeki enerji akışını düzenleyerek ağrının azalarak iyileşmesine yardımcı olur.

Biogely mikrodalga fırın, wi-fi gibi manyetik alanlardan uzakta, oda sıcaklığında saklanabilir.

Kişiye özel ürün olması nedeniyle, sadece tek kişi kullanması koşuluyla, sürece mikrodalga fırın, wi-fi ve doğrudan güneş ışığına uzun süre maruz kalmadığı sürece 24 aydır.

Problemli bölgeye uygun özel olarak üretilmiş ergonomik yapıdaki giyilebilir tekstil kılıfı ile günde iki kez olmak kaydı ile 15 dakika ila 2 saat arasında rahatlıkla kullanılabilir.

Kalp pili olanlar kesinlikle KULLANAMAZ, vücudunda metal implant bulunan bazı kullanıcılarda hassasiyetler gözlenmiştir. Yukarıdaki durumların dışında herkes kullanabilir.

Tamamen doğal olarak elde edilen Biogely’i hamile ve bebekli bayanlar da rahatlıkla kullanabilir.

Biogely biomanyetik kompresin giyilebilir tekstil kılıfı ılık suda elde, sıkmadan rahatlıkla yıkanabilir.

%100 doğal bir sentez ürünü olan Biogely’nin cilde temasında hiçbir sakınca yoktur.

Biogely © 2022. All Rights Reserved.

tr_TRTurkish